C320C201GAG5TA
KEMETKEMET
C320C201GAG5TA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C320C201GAG5TA
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 200PF 250V C0G/NP0 RAD
Foi de date: C320C201GAG5TA.pdf
  • Mesaj
Specificațiile C320C201GAG5TA
Număr parc C320C201GAG5TA Producător KEMET
Descriere CAP CER 200PF 250V C0G/NP0 RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 309359 pcs Fișa cu date C320C201GAG5TA.pdf
Tensiune - evaluat 250V Toleranţă ±2%
Grosime (Max) - Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Serie Goldmax, 300
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb Straight Spațiul de plumb 0.100" (2.54mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.290" (7.36mm)
Caracteristici Low ESL Rata de eșec -
descriere detaliata 200pF ±2% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial capacitanță 200pF