C320C111J3G5TA
KEMETKEMET
C320C111J3G5TA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C320C111J3G5TA
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 110PF 25V C0G RADIAL
Foi de date: C320C111J3G5TA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C320C111J3G5TA
Număr parc C320C111J3G5TA Producător KEMET
Descriere CAP CER 110PF 25V C0G RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 849797 pcs Fișa cu date C320C111J3G5TA.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - evaluat 25V
Toleranţă 110pF Grosime (Max) C0G, NP0
Suprafața de montare a terenului 0.100" (2.54mm) Dimensiune / Dimensiune 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm)
Serie Goldmax, 300 Ripple Current - Frecvență scăzută Bypass, Decoupling
Evaluări - Polarizare Radial
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul producătorului C320C111J3G5TA
Stil de plumb - Înălțime - așezată (Max) 0.290" (7.36mm)
Caracteristici Low ESL Rata de eșec Straight
Descriere extinsă 110pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial ESR (rezistență în serie echivalentă) ±5%
Descriere CAP CER 110PF 25V C0G RADIAL