C320C101J2G5CA
KEMETKEMET
C320C101J2G5CA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C320C101J2G5CA
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 100PF 200V NP0 RADIAL
Foi de date: C320C101J2G5CA.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile C320C101J2G5CA
Număr parc C320C101J2G5CA Producător KEMET
Descriere CAP CER 100PF 200V NP0 RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5294 pcs Fișa cu date C320C101J2G5CA.pdf
Tensiune - evaluat 200V Toleranţă ±5%
Grosime (Max) - Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Serie Goldmax, 300
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume 399-1930
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb Straight
Spațiul de plumb 0.100" (2.54mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.260" (6.60mm) Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 100pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
capacitanță 100pF Aplicații General Purpose