C318C161F3G5TA
KEMETKEMET
C318C161F3G5TA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C318C161F3G5TA
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 160PF 25V C0G/NP0 RADIAL
Foi de date: C318C161F3G5TA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C318C161F3G5TA
Număr parc C318C161F3G5TA Producător KEMET
Descriere CAP CER 160PF 25V C0G/NP0 RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 178239 pcs Fișa cu date C318C161F3G5TA.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±1%
Grosime (Max) - Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm) Serie Goldmax, 300
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb Formed Leads - Kinked Spațiul de plumb 0.200" (5.08mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.235" (5.97mm)
Caracteristici Low ESL Rata de eșec -
descriere detaliata 160pF ±1% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial capacitanță 160pF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
C318C161FAG5TA
C318C161FAG5TA
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 160PF 250V C0G/NP0 RAD
In stoc: 168923 pcs
Descarca: C318C161FAG5TA.pdf
RFQ
C318C161F3G5TA7301
C318C161F3G5TA7301
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 160PF 25V C0G/NP0 RADIAL