C317C331J1G5TA
KEMETKEMET
C317C331J1G5TA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C317C331J1G5TA
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 330PF 100V NP0 RADIAL
Foi de date: C317C331J1G5TA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C317C331J1G5TA
Număr parc C317C331J1G5TA Producător KEMET
Descriere CAP CER 330PF 100V NP0 RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 330232 pcs Fișa cu date C317C331J1G5TA.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±5%
Grosime (Max) - Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm) Serie Goldmax, 300
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume 399-4230
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb Formed Leads
Spațiul de plumb 0.200" (5.08mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.230" (5.84mm) Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 330pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
capacitanță 330pF Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
C317C331FAG5TA7301
C317C331FAG5TA7301
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 330PF 250V C0G/NP0 RAD
In stoc: 204476 pcs
Descarca: C317C331FAG5TA7301.pdf
RFQ
C317C331J2G5TA
C317C331J2G5TA
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 330PF 200V NP0 RADIAL
In stoc: 339100 pcs
Descarca: C317C331J2G5TA.pdf
RFQ
C317C331J1G5TA7301
C317C331J1G5TA7301
Descriere: CAP CER 330PF 100V C0G/NP0 RAD