C317C101K2G5TA
KEMETKEMET
C317C101K2G5TA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C317C101K2G5TA
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 100PF 10% 200V C0G RAD
Foi de date: C317C101K2G5TA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C317C101K2G5TA
Număr parc C317C101K2G5TA Producător KEMET
Descriere CAP CER 100PF 10% 200V C0G RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 263919 pcs Fișa cu date C317C101K2G5TA.pdf
Tensiune - evaluat 200V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) - Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm) Serie Goldmax, 300
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume 399-14076
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb Formed Leads
Spațiul de plumb 0.200" (5.08mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.200" (5.08mm) Caracteristici Low ESL
Rata de eșec - descriere detaliata 100pF ±10% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
capacitanță 100pF Aplicații General Purpose