C315C751F3G5TA7301
KEMETKEMET
C315C751F3G5TA7301 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C315C751F3G5TA7301
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 750PF 25V C0G/NP0 RADIAL
Foi de date: C315C751F3G5TA7301.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C315C751F3G5TA7301
Număr parc C315C751F3G5TA7301 Producător KEMET
Descriere CAP CER 750PF 25V C0G/NP0 RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 257251 pcs Fișa cu date C315C751F3G5TA7301.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±1%
Grosime (Max) - Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm) Serie Goldmax, 300
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb Straight Spațiul de plumb 0.100" (2.54mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.183" (4.66mm)
Caracteristici Low ESL Rata de eșec -
descriere detaliata 750pF ±1% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial capacitanță 750pF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
C315C750JCG5TA
C315C750JCG5TA
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 75PF 500V NP0 RADIAL
In stoc: 56974 pcs
Descarca: C315C750JCG5TA.pdf
RFQ
C315C751F3G5TA
C315C751F3G5TA
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 750PF 25V C0G/NP0 RADIAL