C315C331J2G5CA
KEMETKEMET
C315C331J2G5CA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C315C331J2G5CA
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 330PF 200V NP0 RADIAL
Foi de date: C315C331J2G5CA.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile C315C331J2G5CA
Număr parc C315C331J2G5CA Producător KEMET
Descriere CAP CER 330PF 200V NP0 RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5162 pcs Fișa cu date C315C331J2G5CA.pdf
Tensiune - evaluat 200V Toleranţă ±5%
Grosime (Max) - Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm) Serie Goldmax, 300
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume 399-1898
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb Straight
Spațiul de plumb 0.100" (2.54mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.210" (5.33mm) Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 330pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
capacitanță 330pF Aplicații General Purpose