C3040C103JGGACAUTO
KEMETKEMET
C3040C103JGGACAUTO Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C3040C103JGGACAUTO
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 10000PF 2KV C0G/NP0 3040
Foi de date: C3040C103JGGACAUTO.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
350 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C3040C103JGGACAUTO
Număr parc C3040C103JGGACAUTO Producător KEMET
Descriere CAP CER 10000PF 2KV C0G/NP0 3040 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5801 pcs Fișa cu date C3040C103JGGACAUTO.pdf
Tensiune - evaluat 2000V (2kV) Toleranţă ±5%
Grosime (Max) 0.106" (2.70mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.299" L x 0.402" W (7.60mm x 10.20mm) Serie C
Evaluări AEC-Q200 ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 3040 (7610 Metric) Alte nume 399-13696-2
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Low ESL, High Voltage
Rata de eșec - descriere detaliata 10000pF ±5% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 3040 (7610 Metric)
capacitanță 10000pF Aplicații Automotive