C276CCF5250LG0J
KEMETKEMET
C276CCF5250LG0J Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C276CCF5250LG0J
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP FILM 25UF 5% 470VAC RADIAL
Foi de date: C276CCF5250LG0J.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
400 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C276CCF5250LG0J
Număr parc C276CCF5250LG0J Producător KEMET
Descriere CAP FILM 25UF 5% 470VAC RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 12982 pcs Fișa cu date C276CCF5250LG0J.pdf
Evaluarea tensiunii - DC - Tensiunea nominală - AC 470V
Toleranţă ±5% terminare Wire Leads
Dimensiune / Dimensiune 1.772" Dia (45.00mm) Serie C276
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -25°C ~ 85°C
Tipul de montare Chassis, Stud Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 2.894" (73.50mm) Caracteristici -
Material dielectric Polypropylene (PP) descriere detaliata 25µF Film Capacitor 470V Polypropylene (PP) Radial, Can
capacitanță 25µF Aplicații Motor Run; Motor Start