C276CC35600AA0J
KEMETKEMET
C276CC35600AA0J Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C276CC35600AA0J
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP FILM 60UF 5% 470VAC RADIAL
Foi de date: C276CC35600AA0J.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
320 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C276CC35600AA0J
Număr parc C276CC35600AA0J Producător KEMET
Descriere CAP FILM 60UF 5% 470VAC RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 11537 pcs Fișa cu date C276CC35600AA0J.pdf
Evaluarea tensiunii - DC - Tensiunea nominală - AC 470V
Toleranţă ±5% terminare Quick Connect, Disconnect
Dimensiune / Dimensiune 1.969" Dia (50.00mm) Serie C276
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 276CC35600AA0J
Temperatura de Operare -25°C ~ 85°C Tipul de montare Chassis, Stud Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.528" (13.40mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 4.803" (122.00mm)
Caracteristici - Material dielectric Polypropylene (PP)
descriere detaliata 60µF Film Capacitor 470V Polypropylene (PP) Radial, Can capacitanță 60µF