C274ACF5250WA0J
KEMETKEMET
C274ACF5250WA0J Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C274ACF5250WA0J
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP FILM 25UF 5% 470VAC STUD
Foi de date: 1.C274ACF5250WA0J.pdf2.C274ACF5250WA0J.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C274ACF5250WA0J
Număr parc C274ACF5250WA0J Producător KEMET
Descriere CAP FILM 25UF 5% 470VAC STUD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 9176 pcs Fișa cu date 1.C274ACF5250WA0J.pdf2.C274ACF5250WA0J.pdf
Evaluarea tensiunii - DC - Tensiunea nominală - AC 470V
Toleranţă ±5% terminare Wire Leads
Dimensiune / Dimensiune 1.772" Dia (45.00mm) Serie C274
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 399-11762
Temperatura de Operare -25°C ~ 85°C Tipul de montare Chassis, Stud Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 3.839" (97.50mm)
Caracteristici - Material dielectric Polypropylene (PP)
descriere detaliata 25µF Film Capacitor 470V Polypropylene (PP) Radial, Can capacitanță 25µF