C2225X105K2RACTU
KEMETKEMET
C2225X105K2RACTU Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C2225X105K2RACTU
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 1UF 200V X7R 2225
Foi de date: C2225X105K2RACTU.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C2225X105K2RACTU
Număr parc C2225X105K2RACTU Producător KEMET
Descriere CAP CER 1UF 200V X7R 2225 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 82713 pcs Fișa cu date C2225X105K2RACTU.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - evaluat 200V
Toleranţă 1µF Grosime (Max) X7R
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.232" L x 0.252" W (5.90mm x 6.40mm)
Serie FT-CAP Starea RoHS Tape & Reel (TR)
Ripple Current - Frecvență scăzută Boardflex Sensitive Evaluări -
Polarizare 2225 (5763 Metric) Alte nume 399-5534-2
C2225X105K2RAC
C2225X105K2RAC7800
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul producătorului C2225X105K2RACTU
Stil de plumb 0.061" (1.55mm) Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici Soft Termination Rata de eșec -
Descriere extinsă 1µF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 2225 (5763 Metric) ESR (rezistență în serie echivalentă) ±10%
Descriere CAP CER 1UF 200V X7R 2225