C2225C154K1RACTU
KEMETKEMET
C2225C154K1RACTU Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C2225C154K1RACTU
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 0.15UF 100V X7R 2225
Foi de date: C2225C154K1RACTU.pdf
  • Mesaj
Specificațiile C2225C154K1RACTU
Număr parc C2225C154K1RACTU Producător KEMET
Descriere CAP CER 0.15UF 100V X7R 2225 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 97950 pcs Fișa cu date C2225C154K1RACTU.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.049" (1.25mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.221" L x 0.252" W (5.60mm x 6.40mm) Serie C
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2225 (5763 Metric) Alte nume C2225C154K1RAC
C2225C154K1RAC7800
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 0.15µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 2225 (5763 Metric)
capacitanță 0.15µF Aplicații General Purpose