C2225C105KARACTU
KEMETKEMET
C2225C105KARACTU Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C2225C105KARACTU
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 1UF 250V X7R 2225
Foi de date: C2225C105KARACTU.pdf
  • Mesaj
Specificațiile C2225C105KARACTU
Număr parc C2225C105KARACTU Producător KEMET
Descriere CAP CER 1UF 250V X7R 2225 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 84945 pcs Fișa cu date C2225C105KARACTU.pdf
Tensiune - evaluat 250V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.061" (1.55mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.221" L x 0.252" W (5.60mm x 6.40mm) Serie C
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2225 (5763 Metric) Alte nume 399-4693-2
C2225C105KARAC
C2225C105KARAC7800
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 1µF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R 2225 (5763 Metric)
capacitanță 1µF Aplicații General Purpose