C2220C621KZGACTU
KEMETKEMET
C2220C621KZGACTU Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C2220C621KZGACTU
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 620PF 2.5KV NP0 2220
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile C2220C621KZGACTU
Număr parc C2220C621KZGACTU Producător KEMET
Descriere CAP CER 620PF 2.5KV NP0 2220 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 50288 pcs Fișa cu date
Tensiune - evaluat 2500V (2.5kV) Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.071" (1.80mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serie C
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2220 (5750 Metric) Alte nume C2220C621KZGAC
C2220C621KZGAC7800
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici High Voltage
Rata de eșec - descriere detaliata 620pF ±10% 2500V (2.5kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 2220 (5750 Metric)
capacitanță 620pF Aplicații General Purpose