C2220C473MDRACTU
KEMETKEMET
C2220C473MDRACTU Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C2220C473MDRACTU
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 0.047UF 1KV X7R 2220
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile C2220C473MDRACTU
Număr parc C2220C473MDRACTU Producător KEMET
Descriere CAP CER 0.047UF 1KV X7R 2220 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 64013 pcs Fișa cu date
Tensiune - evaluat 1000V (1kV) Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.071" (1.80mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serie C
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2220 (5750 Metric) Alte nume C2220C473MDRAC
C2220C473MDRAC7800
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici High Voltage
Rata de eșec - descriere detaliata 0.047µF ±20% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R 2220 (5750 Metric)
capacitanță 0.047µF Aplicații General Purpose