C2220C273G5GACTU
KEMETKEMET
C2220C273G5GACTU Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C2220C273G5GACTU
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 0.027UF 50V NP0 2220
Foi de date: C2220C273G5GACTU.pdf
  • Mesaj
Specificațiile C2220C273G5GACTU
Număr parc C2220C273G5GACTU Producător KEMET
Descriere CAP CER 0.027UF 50V NP0 2220 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 21864 pcs Fișa cu date C2220C273G5GACTU.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±2%
Grosime (Max) 0.061" (1.55mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serie C
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2220 (5750 Metric) Alte nume C2220C273G5GAC
C2220C273G5GAC7800
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Low ESL
Rata de eșec - descriere detaliata 0.027µF ±2% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 2220 (5750 Metric)
capacitanță 0.027µF Aplicații General Purpose