C2220C221KCRACTU
KEMETKEMET
C2220C221KCRACTU Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C2220C221KCRACTU
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 220PF 500V X7R 2220
Foi de date: C2220C221KCRACTU.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C2220C221KCRACTU
Număr parc C2220C221KCRACTU Producător KEMET
Descriere CAP CER 220PF 500V X7R 2220 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 48039 pcs Fișa cu date C2220C221KCRACTU.pdf
Tensiune - evaluat 500V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.071" (1.80mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serie C
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2220 (5750 Metric) Alte nume C2220C221KCRAC
C2220C221KCRAC7800
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici High Voltage
Rata de eșec - descriere detaliata 220pF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R 2220 (5750 Metric)
capacitanță 220pF Aplicații General Purpose