C20ALGR5470AASK
KEMETKEMET
C20ALGR5470AASK Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C20ALGR5470AASK
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP FILM 47UF 10% 1.4KVDC RADIAL
Foi de date: 1.C20ALGR5470AASK.pdf2.C20ALGR5470AASK.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 643 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 643 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C20ALGR5470AASK
Număr parc C20ALGR5470AASK Producător KEMET
Descriere CAP FILM 47UF 10% 1.4KVDC RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 643 pcs Fișa cu date 1.C20ALGR5470AASK.pdf2.C20ALGR5470AASK.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 1400V (1.4kV) Tensiunea nominală - AC 640V
Toleranţă ±10% terminare Threaded, Male
Dimensiune / Dimensiune 2.559" Dia (65.00mm) Serie C20A
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 20ALGR5470AASK
C20ALGR5470AASK-ND
Temperatura de Operare -25°C ~ 70°C Tipul de montare Chassis, Stud Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 1.102" (28.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 9.803" (249.00mm)
Caracteristici Long Life ESR (rezistență în serie echivalentă) 1.9 mOhms
Material dielectric Polypropylene (PP), Metallized descriere detaliata 47µF Film Capacitor 640V 1400V (1.4kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can
capacitanță 47µF Aplicații 3 Phase, Power Factor Correction (PFC); Commutation; EMI, RFI Suppression