C192C102G2G5CA
KEMETKEMET
C192C102G2G5CA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C192C102G2G5CA
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 1000PF 200V NP0 AXIAL
Foi de date: C192C102G2G5CA.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile C192C102G2G5CA
Număr parc C192C102G2G5CA Producător KEMET
Descriere CAP CER 1000PF 200V NP0 AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4079 pcs Fișa cu date C192C102G2G5CA.pdf
Tensiune - evaluat 200V Toleranţă ±2%
Grosime (Max) - Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.140" Dia x 0.390" L (3.56mm x 9.91mm) Serie C
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Alte nume Q1374845
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 1000pF ±2% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial
capacitanță 1000pF Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
C1925-1
C1925-1
Producători: Bussmann (Eaton)
Descriere: CONN TERM STUD THREADED
In stoc: 2213 pcs
Descarca:
RFQ
C1933R
C1933R
Producători: Bussmann (Eaton)
In stoc: 4092 pcs
Descarca:
RFQ
C1925-1B
C1925-1B
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: STUD TYPE JUNC BLOCK (ATO)
Descarca: C1938.pdf
C192K104K1R5CA
C192K104K1R5CA
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 0.1UF 100V X7R AXIAL
Descarca: C192K104K1R5CA.pdf
Descarca: C1938-1.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW