C1825X683KFRACTU
KEMETKEMET
C1825X683KFRACTU Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C1825X683KFRACTU
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 0.068UF 1.5KV X7R 1825
Foi de date: C1825X683KFRACTU.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C1825X683KFRACTU
Număr parc C1825X683KFRACTU Producător KEMET
Descriere CAP CER 0.068UF 1.5KV X7R 1825 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 114443 pcs Fișa cu date C1825X683KFRACTU.pdf
Tensiune - evaluat 1500V (1.5kV) Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.106" (2.70mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.181" L x 0.252" W (4.60mm x 6.40mm) Serie HV FT-CAP
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1825 (4564 Metric) Alte nume 399-10488-2
C1825X683KFRAC
C1825X683KFRAC7800
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Soft Termination, High Voltage
Rata de eșec - descriere detaliata 0.068µF ±10% 1500V (1.5kV) Ceramic Capacitor X7R 1825 (4564 Metric)
capacitanță 0.068µF Aplicații Boardflex Sensitive
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
C184D
C184D
Producători: Powerex, Inc.
Descriere: THYRISTOR SCR 175A 400V TO-93
In stoc: 1120 pcs
Descarca:
RFQ
C1825X274KBRAC7800
C1825X274KBRAC7800
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 0.27UF 630V X7R 1825 FLE
In stoc: 48440 pcs
Descarca: C1825X274KBRAC7800.pdf
RFQ
C184B
C184B
Producători: Powerex, Inc.
Descriere: THYRISTOR SCR 175A 200V TO-93
Descarca:
C1825X473KFRACTU
C1825X473KFRACTU
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 0.047UF 1.5KV X7R 1825
Descarca: C1825X473KFRACTU.pdf
C184M
C184M
Descriere: THYRISTOR SCR 175A 600V TO-93
In stoc: 984 pcs
C1825X474K5RACAUTO
C1825X474K5RACAUTO
Descriere: CAP CER 0.47UF 50V X7R 1825
Descarca: C1825X474K5RACAUTO.pdf
C184N
C184N
Descriere: THYRISTOR SCR 175A 800V TO-93