C1825C473JDRACTU
KEMETKEMET
C1825C473JDRACTU Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C1825C473JDRACTU
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 0.047UF 1KV X7R 1825
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile C1825C473JDRACTU
Număr parc C1825C473JDRACTU Producător KEMET
Descriere CAP CER 0.047UF 1KV X7R 1825 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 90090 pcs Fișa cu date
Tensiune - evaluat 1000V (1kV) Toleranţă ±5%
Grosime (Max) 0.071" (1.80mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Serie C
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1825 (4564 Metric) Alte nume C1825C473JDRAC
C1825C473JDRAC7800
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici High Voltage
Rata de eșec - descriere detaliata 0.047µF ±5% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R 1825 (4564 Metric)
capacitanță 0.047µF Aplicații General Purpose