C1825C392J1GACTU
KEMETKEMET
C1825C392J1GACTU Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C1825C392J1GACTU
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 3900PF 100V NP0 1825
Foi de date: C1825C392J1GACTU.pdf
  • Mesaj
Specificațiile C1825C392J1GACTU
Număr parc C1825C392J1GACTU Producător KEMET
Descriere CAP CER 3900PF 100V NP0 1825 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 111892 pcs Fișa cu date C1825C392J1GACTU.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±5%
Grosime (Max) 0.049" (1.25mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Serie C
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1825 (4564 Metric) Alte nume C1825C392J1GAC
C1825C392J1GAC7800
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Low ESL
Rata de eșec - descriere detaliata 3900pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1825 (4564 Metric)
capacitanță 3900pF Aplicații General Purpose