C1825C223K5RACTU
KEMETKEMET
C1825C223K5RACTU Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C1825C223K5RACTU
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 0.022UF 50V X7R 1825
Foi de date: C1825C223K5RACTU.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C1825C223K5RACTU
Număr parc C1825C223K5RACTU Producător KEMET
Descriere CAP CER 0.022UF 50V X7R 1825 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 128006 pcs Fișa cu date C1825C223K5RACTU.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.049" (1.25mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Serie C
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1825 (4564 Metric) Alte nume C1825C223K5RAC
C1825C223K5RAC7800
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 0.022µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 1825 (4564 Metric)
capacitanță 0.022µF Aplicații General Purpose