C1825C105Z5UACTU
KEMETKEMET
C1825C105Z5UACTU Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C1825C105Z5UACTU
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 1UF 50V Z5U 1825
Foi de date: C1825C105Z5UACTU.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C1825C105Z5UACTU
Număr parc C1825C105Z5UACTU Producător KEMET
Descriere CAP CER 1UF 50V Z5U 1825 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 49460 pcs Fișa cu date C1825C105Z5UACTU.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă -20%, +80%
Grosime (Max) 0.049" (1.25mm) Coeficientul de temperatură Z5U
Dimensiune / Dimensiune 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Serie C
Evaluări - ambalare Original-Reel®
Pachet / Caz 1825 (4564 Metric) Alte nume 399-10092-6
Temperatura de Operare 10°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 1µF -20%, +80% 50V Ceramic Capacitor Z5U 1825 (4564 Metric)
capacitanță 1µF Aplicații General Purpose