C1812X333KFRACTU
KEMETKEMET
C1812X333KFRACTU Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C1812X333KFRACTU
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 0.033UF 1.5KV X7R 1812
Foi de date: C1812X333KFRACTU.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C1812X333KFRACTU
Număr parc C1812X333KFRACTU Producător KEMET
Descriere CAP CER 0.033UF 1.5KV X7R 1812 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 59902 pcs Fișa cu date C1812X333KFRACTU.pdf
Tensiune - evaluat 1500V (1.5kV) Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.106" (2.70mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serie HV FT-CAP
Evaluări - ambalare Original-Reel®
Pachet / Caz 1812 (4532 Metric) Alte nume 399-10481-6
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Soft Termination, High Voltage
Rata de eșec - descriere detaliata 0.033µF ±10% 1500V (1.5kV) Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric)
capacitanță 0.033µF Aplicații Boardflex Sensitive