C1812X104K2RACTU
KEMETKEMET
C1812X104K2RACTU Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C1812X104K2RACTU
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 0.1UF 200V X7R 1812
Foi de date: C1812X104K2RACTU.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C1812X104K2RACTU
Număr parc C1812X104K2RACTU Producător KEMET
Descriere CAP CER 0.1UF 200V X7R 1812 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 54275 pcs Fișa cu date C1812X104K2RACTU.pdf
Tensiune - evaluat 200V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.043" (1.10mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.181" L x 0.126" W (4.60mm x 3.20mm) Serie FT-CAP
Evaluări - ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 1812 (4532 Metric) Alte nume 399-5522-1
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Soft Termination
Rata de eșec - descriere detaliata 0.1µF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric)
capacitanță 0.1µF Aplicații Boardflex Sensitive