C1812C751F1HACAUTO
KEMETKEMET
C1812C751F1HACAUTO Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C1812C751F1HACAUTO
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 1812 750PF 100V ULTRA ST
Foi de date: C1812C751F1HACAUTO.pdf
  • Mesaj
Specificațiile C1812C751F1HACAUTO
Număr parc C1812C751F1HACAUTO Producător KEMET
Descriere CAP CER 1812 750PF 100V ULTRA ST Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 166329 pcs Fișa cu date C1812C751F1HACAUTO.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±1%
Grosime (Max) 0.043" (1.10mm) Coeficientul de temperatură X8R
Dimensiune / Dimensiune 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serie C
Evaluări AEC-Q200 ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1812 (4532 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Low ESL, High Temperature
Rata de eșec - descriere detaliata 750pF ±1% 100V Ceramic Capacitor X8R 1812 (4532 Metric)
capacitanță 750pF Aplicații Automotive