C1812C682M1RACTU
KEMETKEMET
C1812C682M1RACTU Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C1812C682M1RACTU
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 6800PF 100V X7R 1812
Foi de date: C1812C682M1RACTU.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C1812C682M1RACTU
Număr parc C1812C682M1RACTU Producător KEMET
Descriere CAP CER 6800PF 100V X7R 1812 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 513434 pcs Fișa cu date C1812C682M1RACTU.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.043" (1.10mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serie C
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1812 (4532 Metric) Alte nume C1812C682M1RAC
C1812C682M1RAC7800
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 6800pF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric)
capacitanță 6800pF Aplicații General Purpose