C1812C474M5UACTU
KEMETKEMET
C1812C474M5UACTU Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C1812C474M5UACTU
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 0.47UF 50V Z5U 1812
Foi de date: C1812C474M5UACTU.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C1812C474M5UACTU
Număr parc C1812C474M5UACTU Producător KEMET
Descriere CAP CER 0.47UF 50V Z5U 1812 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 89593 pcs Fișa cu date C1812C474M5UACTU.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.043" (1.10mm) Coeficientul de temperatură Z5U
Dimensiune / Dimensiune 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serie C
Evaluări - ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 1812 (4532 Metric) Alte nume 399-10091-1
Temperatura de Operare 10°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 0.47µF ±20% 50V Ceramic Capacitor Z5U 1812 (4532 Metric)
capacitanță 0.47µF Aplicații General Purpose