C1812C274JARACTU
KEMETKEMET
C1812C274JARACTU Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C1812C274JARACTU
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 0.27UF 250V X7R 1812
Foi de date: C1812C274JARACTU.pdf
  • Mesaj
Specificațiile C1812C274JARACTU
Număr parc C1812C274JARACTU Producător KEMET
Descriere CAP CER 0.27UF 250V X7R 1812 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 140712 pcs Fișa cu date C1812C274JARACTU.pdf
Tensiune - evaluat 250V Toleranţă ±5%
Grosime (Max) 0.065" (1.65mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serie C
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1812 (4532 Metric) Alte nume C1812C274JARAC
C1812C274JARAC7800
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 0.27µF ±5% 250V Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric)
capacitanță 0.27µF Aplicații General Purpose