C1812C271KZGACTU
KEMETKEMET
C1812C271KZGACTU Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C1812C271KZGACTU
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 270PF 2.5KV NP0 1812
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile C1812C271KZGACTU
Număr parc C1812C271KZGACTU Producător KEMET
Descriere CAP CER 270PF 2.5KV NP0 1812 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 125794 pcs Fișa cu date
Tensiune - evaluat 2500V (2.5kV) Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.071" (1.80mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serie C
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1812 (4532 Metric) Alte nume C1812C271KZGAC
C1812C271KZGAC7800
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici High Voltage
Rata de eșec - descriere detaliata 270pF ±10% 2500V (2.5kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric)
capacitanță 270pF Aplicații General Purpose