C1812C222KGRACTU
KEMETKEMET
C1812C222KGRACTU Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C1812C222KGRACTU
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 2200PF 2KV X7R 1812
Foi de date: C1812C222KGRACTU.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C1812C222KGRACTU
Număr parc C1812C222KGRACTU Producător KEMET
Descriere CAP CER 2200PF 2KV X7R 1812 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 84593 pcs Fișa cu date C1812C222KGRACTU.pdf
Tensiune - evaluat 2000V (2kV) Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.061" (1.55mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serie C
Evaluări - ambalare Original-Reel®
Pachet / Caz 1812 (4532 Metric) Alte nume 399-7120-6
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici High Voltage
Rata de eșec - descriere detaliata 2200pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric)
capacitanță 2200pF Aplicații General Purpose