C1812C150KHGACTU
KEMETKEMET
C1812C150KHGACTU Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C1812C150KHGACTU
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 15PF 3KV NP0 1812
Foi de date: C1812C150KHGACTU.pdf
  • Mesaj
Specificațiile C1812C150KHGACTU
Număr parc C1812C150KHGACTU Producător KEMET
Descriere CAP CER 15PF 3KV NP0 1812 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 109088 pcs Fișa cu date C1812C150KHGACTU.pdf
Tensiune - evaluat 3000V (3kV) Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.071" (1.80mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serie C
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1812 (4532 Metric) Alte nume C1812C150KHGAC
C1812C150KHGAC7800
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici High Voltage
Rata de eșec - descriere detaliata 15pF ±10% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric)
capacitanță 15pF Aplicații General Purpose