C1812C124F8JACAUTO
KEMETKEMET
C1812C124F8JACAUTO Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C1812C124F8JACAUTO
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 0.12UF 10V U2J 1812
Foi de date: C1812C124F8JACAUTO.pdf
  • Mesaj
Specificațiile C1812C124F8JACAUTO
Număr parc C1812C124F8JACAUTO Producător KEMET
Descriere CAP CER 0.12UF 10V U2J 1812 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 19881 pcs Fișa cu date C1812C124F8JACAUTO.pdf
Tensiune - evaluat 10V Toleranţă ±1%
Grosime (Max) 0.043" (1.10mm) Coeficientul de temperatură U2J
Dimensiune / Dimensiune 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serie C
Evaluări AEC-Q200 ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1812 (4532 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici Low Dissipation Factor, Low ESL Rata de eșec -
descriere detaliata 0.12µF ±1% 10V Ceramic Capacitor U2J 1812 (4532 Metric) capacitanță 0.12µF