C1812C104K5RACTU
KEMETKEMET
C1812C104K5RACTU Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C1812C104K5RACTU
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 0.1UF 50V X7R 1812
Foi de date: C1812C104K5RACTU.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C1812C104K5RACTU
Număr parc C1812C104K5RACTU Producător KEMET
Descriere CAP CER 0.1UF 50V X7R 1812 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 346961 pcs Fișa cu date C1812C104K5RACTU.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.043" (1.10mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serie C
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1812 (4532 Metric) Alte nume 399-9424-2
C1812C104K5RAC
C1812C104K5RAC7800
C1812C104K5RACTU-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 0.1µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric)
capacitanță 0.1µF Aplicații General Purpose