C1808C472J5GACTU
KEMETKEMET
C1808C472J5GACTU Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C1808C472J5GACTU
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 4700PF 50V NP0 1808
Foi de date: C1808C472J5GACTU.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C1808C472J5GACTU
Număr parc C1808C472J5GACTU Producător KEMET
Descriere CAP CER 4700PF 50V NP0 1808 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 188490 pcs Fișa cu date C1808C472J5GACTU.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±5%
Grosime (Max) 0.045" (1.15mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.185" L x 0.079" W (4.70mm x 2.00mm) Serie C
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1808 (4520 Metric) Alte nume C1808C472J5GAC
C1808C472J5GAC7800
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Low ESL
Rata de eșec - descriere detaliata 4700pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1808 (4520 Metric)
capacitanță 4700pF Aplicații General Purpose