C1808C123K1RACTU
KEMETKEMET
C1808C123K1RACTU Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C1808C123K1RACTU
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 0.012UF 100V X7R 1808
Foi de date: C1808C123K1RACTU.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C1808C123K1RACTU
Număr parc C1808C123K1RACTU Producător KEMET
Descriere CAP CER 0.012UF 100V X7R 1808 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 433387 pcs Fișa cu date C1808C123K1RACTU.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.039" (1.00mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.185" L x 0.079" W (4.70mm x 2.00mm) Serie C
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1808 (4520 Metric) Alte nume C1808C123K1RAC
C1808C123K1RAC7800
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 0.012µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric)
capacitanță 0.012µF Aplicații General Purpose