C1808C104KBRACTU
KEMETKEMET
C1808C104KBRACTU Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C1808C104KBRACTU
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 0.1UF 630V X7R 1808
Foi de date: C1808C104KBRACTU.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C1808C104KBRACTU
Număr parc C1808C104KBRACTU Producător KEMET
Descriere CAP CER 0.1UF 630V X7R 1808 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 148745 pcs Fișa cu date C1808C104KBRACTU.pdf
Tensiune - evaluat 630V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.085" (2.15mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.185" L x 0.079" W (4.70mm x 2.00mm) Serie C
Evaluări - ambalare Original-Reel®
Pachet / Caz 1808 (4520 Metric) Alte nume 399-6753-6
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici High Voltage
Rata de eșec - descriere detaliata 0.1µF ±10% 630V Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric)
capacitanță 0.1µF Aplicații General Purpose