C1808C102KZRACTU
KEMETKEMET
C1808C102KZRACTU Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C1808C102KZRACTU
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 1000PF 2.5KV X7R 1808
Foi de date: C1808C102KZRACTU.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C1808C102KZRACTU
Număr parc C1808C102KZRACTU Producător KEMET
Descriere CAP CER 1000PF 2.5KV X7R 1808 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 295415 pcs Fișa cu date C1808C102KZRACTU.pdf
Tensiune - evaluat 2500V (2.5kV) Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.085" (2.15mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.185" L x 0.079" W (4.70mm x 2.00mm) Serie C
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1808 (4520 Metric) Alte nume 399-7247-2
C1808C102KZRAC
C1808C102KZRAC7800
C1808C102KZRACTU-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici High Voltage
Rata de eșec - descriere detaliata 1000pF ±10% 2500V (2.5kV) Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric)
capacitanță 1000pF Aplicații General Purpose