C1210X331F3HACAUTO
KEMETKEMET
C1210X331F3HACAUTO Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C1210X331F3HACAUTO
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 1210 330PF 25V ULTRA STA
Foi de date: C1210X331F3HACAUTO.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C1210X331F3HACAUTO
Număr parc C1210X331F3HACAUTO Producător KEMET
Descriere CAP CER 1210 330PF 25V ULTRA STA Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 378887 pcs Fișa cu date C1210X331F3HACAUTO.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±1%
Grosime (Max) 0.039" (0.98mm) Coeficientul de temperatură X8R
Dimensiune / Dimensiune 0.130" L x 0.102" W (3.30mm x 2.60mm) Serie FT-CAP
Evaluări AEC-Q200 ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1210 (3225 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici Low ESL, Soft Termination Rata de eșec -
descriere detaliata 330pF ±1% 25V Ceramic Capacitor X8R 1210 (3225 Metric) capacitanță 330pF