C1210X222KGRACTU
KEMETKEMET
C1210X222KGRACTU Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C1210X222KGRACTU
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 2200PF 2KV X7R 1210
Foi de date: C1210X222KGRACTU.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C1210X222KGRACTU
Număr parc C1210X222KGRACTU Producător KEMET
Descriere CAP CER 2200PF 2KV X7R 1210 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 201616 pcs Fișa cu date C1210X222KGRACTU.pdf
Tensiune - evaluat 2000V (2kV) Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.075" (1.90mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.130" L x 0.098" W (3.30mm x 2.50mm) Serie HV FT-CAP
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1210 (3225 Metric) Alte nume 399-5841-2
C1210X222KGRAC
C1210X222KGRAC7800
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Soft Termination, High Voltage
Rata de eșec - descriere detaliata 2200pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric)
capacitanță 2200pF Aplicații Boardflex Sensitive