C1210X105M1RACTU
KEMETKEMET
C1210X105M1RACTU Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C1210X105M1RACTU
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 1UF 100V X7R 1210
Foi de date: C1210X105M1RACTU.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C1210X105M1RACTU
Număr parc C1210X105M1RACTU Producător KEMET
Descriere CAP CER 1UF 100V X7R 1210 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 224258 pcs Fișa cu date C1210X105M1RACTU.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - evaluat 100V
Toleranţă 1µF Grosime (Max) X7R
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.130" L x 0.098" W (3.30mm x 2.50mm)
Serie FT-CAP Starea RoHS Tape & Reel (TR)
Ripple Current - Frecvență scăzută Boardflex Sensitive Evaluări -
Polarizare 1210 (3225 Metric) Alte nume C1210X105M1RAC
C1210X105M1RAC7800
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul producătorului C1210X105M1RACTU
Stil de plumb 0.075" (1.90mm) Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici Soft Termination Rata de eșec -
Descriere extinsă 1µF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) ESR (rezistență în serie echivalentă) ±20%
Descriere CAP CER 1UF 100V X7R 1210