C1210H272JDGACTU
KEMETKEMET
C1210H272JDGACTU Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C1210H272JDGACTU
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 2700PF 1KV C0G/NP0 1210
Foi de date: 1.C1210H272JDGACTU.pdf2.C1210H272JDGACTU.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C1210H272JDGACTU
Număr parc C1210H272JDGACTU Producător KEMET
Descriere CAP CER 2700PF 1KV C0G/NP0 1210 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 16835 pcs Fișa cu date 1.C1210H272JDGACTU.pdf2.C1210H272JDGACTU.pdf
Tensiune - evaluat 1000V (1kV) Toleranţă ±5%
Grosime (Max) 0.110" (2.80mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serie HV-HT
Evaluări - ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 1210 (3225 Metric) Alte nume 399-11274-1
Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Low ESL, High Voltage, High Temperature
Rata de eșec - descriere detaliata 2700pF ±5% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1210 (3225 Metric)
capacitanță 2700pF Aplicații General Purpose