C1210F105K4RACTU
KEMETKEMET
C1210F105K4RACTU Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C1210F105K4RACTU
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 1UF 16V X7R 1210
Foi de date: C1210F105K4RACTU.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C1210F105K4RACTU
Număr parc C1210F105K4RACTU Producător KEMET
Descriere CAP CER 1UF 16V X7R 1210 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 77199 pcs Fișa cu date C1210F105K4RACTU.pdf
Tensiune - evaluat 16V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.041" (1.05mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serie FO-CAP
Evaluări - ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 1210 (3225 Metric) Alte nume 399-9412-1
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Open Mode
Rata de eșec - descriere detaliata 1µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric)
capacitanță 1µF Aplicații General Purpose