C1210C682JARACTU
KEMETKEMET
C1210C682JARACTU Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C1210C682JARACTU
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 6800PF 250V X7R 1210
Foi de date: C1210C682JARACTU.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C1210C682JARACTU
Număr parc C1210C682JARACTU Producător KEMET
Descriere CAP CER 6800PF 250V X7R 1210 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 364704 pcs Fișa cu date C1210C682JARACTU.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - evaluat 250V
Toleranţă 6800pF Grosime (Max) X7R
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serie C Starea RoHS Tape & Reel (TR)
Ripple Current - Frecvență scăzută General Purpose Evaluări -
Polarizare 1210 (3225 Metric) Alte nume C1210C682JARAC
C1210C682JARAC7800
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul producătorului C1210C682JARACTU
Stil de plumb 0.035" (0.88mm) Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici - Rata de eșec -
Descriere extinsă 6800pF ±5% 250V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) ESR (rezistență în serie echivalentă) ±5%
Descriere CAP CER 6800PF 250V X7R 1210