C1210C473M5RACTU
KEMETKEMET
C1210C473M5RACTU Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C1210C473M5RACTU
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 0.047UF 50V X7R 1210
Foi de date: C1210C473M5RACTU.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C1210C473M5RACTU
Număr parc C1210C473M5RACTU Producător KEMET
Descriere CAP CER 0.047UF 50V X7R 1210 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 638342 pcs Fișa cu date C1210C473M5RACTU.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.035" (0.88mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serie C
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1210 (3225 Metric) Alte nume C1210C473M5RAC
C1210C473M5RAC7800
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 0.047µF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric)
capacitanță 0.047µF Aplicații General Purpose