C1210C334Z5VACTU
KEMETKEMET
C1210C334Z5VACTU Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C1210C334Z5VACTU
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 0.33UF 50V Y5V 1210
Foi de date: C1210C334Z5VACTU.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C1210C334Z5VACTU
Număr parc C1210C334Z5VACTU Producător KEMET
Descriere CAP CER 0.33UF 50V Y5V 1210 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 772888 pcs Fișa cu date C1210C334Z5VACTU.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă -20%, +80%
Grosime (Max) 0.041" (1.05mm) Coeficientul de temperatură Y5V (F)
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serie C
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1210 (3225 Metric) Alte nume C1210C334Z5VAC
C1210C334Z5VAC7800
Temperatura de Operare -30°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 0.33µF -20%, +80% 50V Ceramic Capacitor Y5V (F) 1210 (3225 Metric)
capacitanță 0.33µF Aplicații General Purpose