C1210C275M3PACTU
KEMETKEMET
C1210C275M3PACTU Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C1210C275M3PACTU
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 2.7UF 25V X5R 1210
Foi de date: C1210C275M3PACTU.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C1210C275M3PACTU
Număr parc C1210C275M3PACTU Producător KEMET
Descriere CAP CER 2.7UF 25V X5R 1210 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 357411 pcs Fișa cu date C1210C275M3PACTU.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.055" (1.40mm) Coeficientul de temperatură X5R
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serie C
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1210 (3225 Metric) Alte nume C1210C275M3PAC
C1210C275M3PAC7800
Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 2.7µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X5R 1210 (3225 Metric)
capacitanță 2.7µF Aplicații General Purpose